Ako sa sny stávajú skutočnosťou?

Ako sa sny stávajú skutočnosťou?

To vezmete radostný zámer, myšlienku a krok za krokom zhmotňujete to, čo ste už VY uvideli vo vnútri seba. V realite to vyzerá takto! Keď som prvý krát prišla na toto vznešené miesto sídliska 3, Pod Kráľovou horou, uvidela som rodiny, radostné deti hrajúce sa na ulici v bezpečnej zóne, veľké terasy na ktorých sa zabávame a prírodu do ktorej sa kedykoľvek vyberieme na prechádzku.

Videla som výhľad na nočný Prešov v celej jeho kráľovskej rozsvietenej nádhere a uvidela som množstvo služieb, školu, škôlku, tržnicu, mlekomat, polikliniku, zmrzlinu, Bohoslužby a všetko čo máme pod nosom, bez cestovania – dostupne pešo. A toto všetko sa dnes približuje, v už zhmotnenom stave, nám všetkým, ktorí si prajeme žiť v rodinnom dome, v meste Prešov, v uzavretej a nádhernej lokalite zeleného sídliska 3 v Prešove, Pod Kráľovou horou, v časti KORUNA.

 

Ako sa sny stávajú skutočnosťou?

 

Pozemky o rôznorodých výmerách (pre ich rozumné ceny), s nadčasovými dizajnovými, tehlovými, samostatne stojacimi domami, rodinný dom s bytom i kultivované záhrady. Dokončené cesty, chodníky, verejné osvetlenie, kamerami monitorovaná lokalita s Vašou kontrolou cez mobilnú aplikáciu, kde si sledujete svoje deti ako sa hrajú tak, ako my niekedy, na ulici, bezpečne a spoločne. Srdečne Vás pozývame na prehliadku lokality KORUNY, 100m nad školou Mirka Nešpora (ulica Aurela Stodolu). Pozrieť si čaro historickej zeme nášho mesta a prejsť sa už po vybudovanom novom rodinnom dome. Tešíme sa na Vás, pretože sme to pripravili s najväčšou starostlivosťou.